Základní charakteristika

Informační systém FYZIOPAD Vám umožní vést kompletní kartotéku (vč. zdravotních záznamů), evidovat docházku pacientů (diář), vytvářet výkazy pro pojišťovny a statistický úřad. Jako výstup pro pojišťovny je buď přehledný seznam všech výkonů (pro externí zpracovatelskou firmu), přímá generace souboru KDAVKA, FDAVKA (pro odevzdání na portále pojišťoven) a nebo jednoduše jedním klikem odeslat výkony přímo z FYZIOPADu do pojišťovny!

Jelikož byl systém vyvíjen ve spolupráci s fyzioterapeuty/ky, ovládání je jednoduché a přizpůsobeno tak, aby jednotlivé úkony zabraly co nejméně času. Nezáleží na Vašich znalostech ovládání počítače - během pár minut budete umět systém hravě ovládat.

Celý systém beží na zabezpečené a zálohované infrastruktuře. Záloha celých serverů probíhá 1x denně, záloha databáze každých 30minut - vše do 2 geograficky oddělených míst. Zároveň je kdykoliv k dispozici kopie celé infrastruktury v náhradním datovém centru pro případ velké havárie. Nemusíte se tedy obávat dlouhých odstávek služeb v případě nenadálých situací. Taktéž je systém ošetřen proti útokům hackerů. Veškerá komunikace mezi Vaším počítačem a servery je šifrovaná (nehrozí odposlech citlivých údajů). Zabezpečení je srovnatelné se zabezpečením např. internetového bankovnictví.

V pravidelných intervalech provádíme také penetrační testování, abychom si mohli být jisti, že jsme při vývoji nepřehlédli něco, co by mohlo ohrozit citlivá data, která jsou uložena v našich systémech.

Podívejte se na videotutoriál

V čem je jiný?

Jen pro Vás

FYZIOPAD je systém vyvíjen pouze pro fyzioterapeuty/ky. Obsahuje pouze ty funkce, které opravdu potřebujete. Díky tomu je jednoduchý, přehledný a rychlý.

Je On-Line

Informační systém, na rozdíl od obyčejného programu nainstalovaného na Vašem PC, maté kdykoliv a kdekoliv k dispozici.

Nestaráte se o něj

Nemusíte myslet na žádné instalace ani aktualizace. O vše se postaráme my. Vy FYZIOPAD pouze používáte.

Nemusíte mít výkonné PC

Nezáleží na tom, jak výkonný počítač vlastníte. Stačí mít pouze internetový prohlížeč a přístup k internetu. Lze ho také používat na mobilním telefonu, tabletu, notebooku...

Nestojí hodně peněz

Protože si nekupujete žádný software na Váš PC (přístup k FYZIOPADU si pronajímáte), neplatíte žádnou pořizovací cenu. Veškeré aktualizace a vylepšení jsou již zahrnuty do měsíčního paušálu.